High School Cliche
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

High School Cliche

Real RPG forum~
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 The english class

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Silvia Sprouse

Silvia Sprouse


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/06/2010

The english class - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The english class   The english class - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 10:31 pm

Scoala in momentul de fata devenise o obligatie. Inainte ca el sa plece i-am soptit la ureche "Asa se cuvine sa se vorbeasca cu un profesor"
M-am retras si m-am apucat de lucru.
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

The english class - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The english class   The english class - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 10:33 pm

ooc: cum ai auzit daca io am specificat clar ca am zis asa de incet incat sa nu auzi? imagineaza-ti ca o spun atat de incet incat pe o distana atat de mare (tabla-prima banca) nu se aude. Ca nu-s prost sa o zic astfel incat sa auzi. XD

bic: Dupa ce am auzit ce mi-a spus Silvia, am ignorat absolut totul si m-am uitat fix la ea.
-Nu conteaza, i-am spus. Se cuvin multe si nimic nu e facut.
Sperand ca nu avea sa continue cu subiectul, am batut-o pe umar si am repetat:
-Hai, fa exercitiul.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

The english class - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The english class   The english class - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 10:35 pm

off : Am auzul bine dezvoltat =)))))))) .


onn : Am zambit....sperand ca imi va spune ce ia spus aleia ... dupa am inceput sa rad ca tampita
Sus In jos
Silvia Sprouse

Silvia Sprouse


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/06/2010

The english class - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The english class   The english class - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 10:38 pm

Sunetul cretei pe tabla imi dadea fiori, la fel si frumusetea lui. Nu intelegeam nici acum... cine angajeaza profesori de 24 de ani? Cine?
Angel probabil cauta cearta cu... Raine..
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

The english class - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The english class   The english class - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 10:42 pm

ooc: nu merge faza, ai facut power play.

bic: Am ignorat-o pe Angel. Pana la urma, ce mare lucru, oricum nu ducea lipsa de atentie. M-am intors catre Silvia si am privit-o cat timp facea exercitiul. Frumoasa fata. Dupa ce l-a terminat, am zambit. Il verificasem deja in timp ce il scrisese.
-Perfect, i-am spus.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

The english class - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The english class   The english class - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 11:27 pm

Mi-am dat picioarele jos de pe masa si am deschis carte si caietul de engleza incepand sa citesc cate ceva
Sus In jos
Continut sponsorizat





The english class - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The english class   The english class - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
The english class
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
High School Cliche :: Liceul. :: Clasele.-
Mergi direct la: