High School Cliche
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

High School Cliche

Real RPG forum~
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cateva trepte reci

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Alexis

Alexis


Mesaje : 125
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 30

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 9:56 pm

Stateam pe a doua treapta de la scara si fumam ultima tigare ce am mai gasito prin ghiozdan...
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 9:50 pm

Ma apropiam de scari, butonand pe telefon ca alta treaba nu aveam si era cat pe aci sa ma impiedic de cineva.
Sus In jos
Alexis

Alexis


Mesaje : 125
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 30

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 9:52 pm

Cineva sa izbit de mine si mia scapat pe jos si putinul rest cea fost odata o tigare.
-Hey am strigat mai mult nervoasa de faptul ca persoana a si calcat pe chistoc.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 9:56 pm

M-am intors spre persoana respectiva, deloc iritate de tonul in care a strigat si am ridicat din umeri.
-Bune si tie! i-am spus scotand din buzunar pachetul de tigari.vrei? am intrebat-o stii ca din cauza bufniturii isi scapase tigara.
Sus In jos
Alexis

Alexis


Mesaje : 125
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 30

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 10:01 pm

Mam uitat atenta la ea si iam observat telefonul in mana.
-Buna..am mormait.
-De ce nu?am intrebat in cele din urma intinzand mana si luand o tigare.Apropo...eu sunt Alexis am spus in timp cemi aprindeam tigara.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 10:03 pm

-Scuze pentru adineauri, sunt un pic cam aeriana astazi! Ah, incantata, eu sunt Anette, poti sa-mi spui Anne...am spus luand din pachet o tigara la randul meu si aprinzand-o.
Sus In jos
Alexis

Alexis


Mesaje : 125
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 30

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 10:06 pm

Am suras.
-Nui nimic.Inteleg pentru ca si eu sunt cu , capul dincolo de stele.Am spus imitand cu mana o racheta care se inalta.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 10:13 pm

Am inceput sa chicotesc.
-E bun, esti de-a mea...trag un fum.Si ce faceai, singura?
Sus In jos
Alexis

Alexis


Mesaje : 125
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 30

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeVin Iun 18, 2010 10:19 pm

-Ei bine ma relaxam dupa stresul acumulat pana acum.am spus intinznduma pe spate peste inca , cateva trepte.
-Tu incotro te indreptai?am intrebat revenind la pozitia initiala
Sus In jos
Brian

Brian


Mesaje : 228
Data de înscriere : 17/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeSam Iun 19, 2010 8:16 am

Am iesit din clasa fumand. Mi'am scos telefonul incepand sa trimit mesaje. Am luat'o cu pasi mici spre scari dorind sa scap putin de nenorocitii aia de profi. Cand am ajuns langa scari le'am vazut pe cele doua fete.
-Sal'tare, spun eu asezandu'ma pe o treapta.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeSam Iun 19, 2010 12:33 pm

-Hey...l-am salutat scotand fumul pe gura, apoi am privit-o din nou pe fata.
-Ma [regateam sa plec de aici, oamnii astia ma fut prea tare la cap...i-am spus bagandu-mi telefonul inapoi in buzunar.
Sus In jos
Brian

Brian


Mesaje : 228
Data de înscriere : 17/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeSam Iun 19, 2010 12:34 pm

Am tras un fum din tigare privind'o.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeSam Iun 19, 2010 12:36 pm

Imi arunc tigara cu nepasare, apoi imi intorc privirea spre cei doi mutand-o de la unul la altul.
-Careva care n-are ce face si are chef de un chiul? ii intreb insistenta.
Sus In jos
Brian

Brian


Mesaje : 228
Data de înscriere : 17/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeSam Iun 19, 2010 6:51 pm

-Eu il aveam deja programat, spun eu zambind. Mergi la un suc? o intreb eu privind'o.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeSam Iun 19, 2010 9:02 pm

I-am zambit tare satisfacuta.
-E perfect!!! Si da, un suc ar fi bine...i-am spus in timp ce faceam pasi spre usa de iesise.
-Haide! i-am spus facandu-i cu degetul.
Sus In jos
Brian

Brian


Mesaje : 228
Data de înscriere : 17/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 12:48 pm

M'am ridicat si am luat'o la fuga dupa ea. M'am oprit cand am ajuns.
-Fac eu cinste, adaug eu zambind.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:03 pm

L-am privit zambitoare, apoi ranjind cu coltul gurii.
-Bine, faci cum vrei tu...ia-m spus incepand sa chicotesc. Apropo, cum te cheama, mai fat-frumos?l-am intrebat privind inainte.
Sus In jos
Brian

Brian


Mesaje : 228
Data de înscriere : 17/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:04 pm

-Eu fat-frumos? intreb eu chicotind usor. Da, si porcii zboara, adaug eu. Brian, spun eu.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:06 pm

OFF : mda, am mai facut cunostinta odata :-j

ON : L-am privit chicotind la randul meu.
-Brian dragut nume, eu sunt Anette, imi poti spune Anne! i-am spus zambitoare.


Ultima editare efectuata de catre Anette in Dum Iun 20, 2010 1:10 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Brian

Brian


Mesaje : 228
Data de înscriere : 17/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:09 pm

off: deah stiu, da nu strica inca odata :]]

on:
-Mersi la fel, si incanatat, spun eu iesind din scoala.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:11 pm

Ies la randul meu fara sa mai spun nimic privindu-l pe baiat din cand in cand.
-Si deci...unde mergem? il intreb.
Sus In jos
Brian

Brian


Mesaje : 228
Data de înscriere : 17/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:12 pm

-Ce zici de cafenea? intreb eu privind inainte.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:15 pm

Fac ceva timp pe ganditoarea apoi dau afirmativ din cap.
-Yep, la cafenea suna bine!
Sus In jos
Brian

Brian


Mesaje : 228
Data de înscriere : 17/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:17 pm

-Ok, spun eu privind putin cerul. O privesc cu coada ochiului analizand'o mai bine.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:19 pm

Mergeam privind inainte zambitoare ca de obicei, trimitand cateva mesaje, apoi uitandu-ma imprejur. Imi placea vremea de afara si atmosfera din jur.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cateva trepte reci Empty
MesajSubiect: Re: Cateva trepte reci   Cateva trepte reci Icon_minitime

Sus In jos
 
Cateva trepte reci
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
High School Cliche :: Liceul. :: Scările.-
Mergi direct la: