High School Cliche
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

High School Cliche

Real RPG forum~
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Frateeee T-T ora de mateee .

In jos 
+2
Alexis
Angel
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:04 pm

Intru plictisita in clasa avand tigara in mana dupa aducand-o la gura tragand cateva fumuri si indreptandu-ma spre ultima banca de la geam .
Sus In jos
Alexis

Alexis


Mesaje : 125
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 30

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:14 pm

Am observat fata care se asezat in stanga mea si ridic capul si privesc.Dupa o scurta analiza las capul jos continuand sa mazgalesc caietul de mate cu prostiile cemi treceau prin cap.
Sus In jos
Yu Phoenix~
Admin
Yu Phoenix~


Mesaje : 192
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:26 pm

Ridică piciorul drept şi împinse uşa cu putere , ador să facă asta şi nu îi păsa , ce naiba nu era uşa lui şi provinea a şcolii. Când uşa se deschise lovindu-se de perete , lăsând o altă urmă pe el , intră în clasă , cu mâinile în buzunare , dar de data asta fără ţigarea nelipsită în gură , lăsase uşa deschisă , ştiind că ori o va închide cineva ori se va închide singură.
Sus In jos
http://clichehighschool.omgforum.net
Alexis

Alexis


Mesaje : 125
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 30

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:29 pm

Am ridicat capu si lam privit,serioasa la inceput apoi amuzata."Hm...alt "Rebel"."Mam gandit jucanduma cu creionul
Sus In jos
Yu Phoenix~
Admin
Yu Phoenix~


Mesaje : 192
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:31 pm

Nu avea niciun caiet la el , ora de mate , ora în care ori făcea mişto de profesor , ori dormea. Se aşeză în penultima bancă de pe rându-l din mişloc , fără să sufle o vorbă,
Sus In jos
http://clichehighschool.omgforum.net
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:34 pm

-Pfff....profu` asta nu vine dracului odata ? zic usor plictisita si enervata .
Sus In jos
Yu Phoenix~
Admin
Yu Phoenix~


Mesaje : 192
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:37 pm

O privi pe tipa ce tocmai deschise gura. Hm , era drăguţă cei drept , şi părea genul de fată bogată şi plină de figuri , frumos.
-Da dracu ştie... murmură lăsând capul pe spate privind-o pe bruneta din spatele lui.
Sus In jos
http://clichehighschool.omgforum.net
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:38 pm

Am intrat furios in clasa. nu-mi placea sa tin locul profesorilor.
-'Neatza, am spus. Domnul Benson nu poate veni astazi si ii tin locul. Ca sa nu avem probleme, va las sa va vedeti de treaba, atata timp cat nu distrugeti nimic. Si incercati sa nu vorbiti chiar asa de tare.
Am vazut cativa elevi care fumau, dar nu am zis nimic. Oricum nu aveam cum sa ii conving sa termine cu fumatul, macar cat timp erau la ora.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:39 pm

-Mda ... prof` tampit ... zic plictisita uitandu-ma pe geam ... '' Pff...doamne ajuta sa scap si din asta '' gandesc uitandu-ma afara .
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:41 pm

Am auzit-o pe tipa si am analizat-o mai atent. M-am dus la ea, i-am luat tigara din mana si am tras adanc, dupa care am dat fumul afara.
-Merci.
Sus In jos
Yu Phoenix~
Admin
Yu Phoenix~


Mesaje : 192
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:42 pm

''Ăsta cine mai e?'' replică în sinea sa privindu-l pe tip , ciudat , probabil nu era mai vechi , căci nu îl cunoştea pe Yu , eh nici nu îi păsa , îşi urcă picioarele pe bancă , scoţând telefonul din buzunar băgându-şi căştile în urechi dând drumul la muzică , ascultând decât într-o cască.
Sus In jos
http://clichehighschool.omgforum.net
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:43 pm

-Poti so pastrezi . zic plictisitqa analinzandu0-mi profuuu` .
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:45 pm

-Nu, merci, am promis ca nu mai fumez.
M-am asezat la catedra, mi-am scos o revista de mondenitati din geanta si am inceput sa citesc.
Sus In jos
Alexis

Alexis


Mesaje : 125
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 30

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:45 pm

Am inchis caietul cu mazgalituri si lam privit pe prof.
-In ziua de azi oricine poate ajunge prof...am spus mai mult pentru mine
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:47 pm

Am inceput sa rad .
-Mda se vede ... si profu` ce facem acuuu ca eu m-am plictisit . zic plictisita .
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:48 pm

-Nu-mi pasa. V-am spus ca va las sa faceti ce vreti, atata timp cat nu distrugeti nimic si atata timp cat nu faceti multa galagie, am spus fara sa-mi ridic privirea din revista.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:49 pm

-Halal prof` si asta . zic uitandu-ma pe geam ... ahh...vroiam afara...mi-am luat telefonul din buzunar ... si am inceput sa scriu mesaje .
Sus In jos
Alexis

Alexis


Mesaje : 125
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 30

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:50 pm

Am suras:
-Ce ai zice sa faci tu ceva sa nu ne plictisim si sa nu incepem sa distrugem.am zis privindul cu o niste ochi patrunzatori
Sus In jos
Yu Phoenix~
Admin
Yu Phoenix~


Mesaje : 192
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:51 pm

OFF: Angel nu mai pune atâţia de uuu e stresant.

-Deh , ăsta cred că are 30 de ani , da unde i-a petrecut , o fi fost călugăr? întrebă văzând că tipul e foarte plictisitor , până şi babaci ăia erau mai interesanţi.
Sus In jos
http://clichehighschool.omgforum.net
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:52 pm

Am chicotit.
-Da, sigur. Daca vroiam sa ma fac clovn, ma angajam la circ. Daca distrugeti, oricum e pe riscul vostru. Pe mine ma doare undeva, dar in regulamentul profilor scrie ca trebuie sa va spun ce nu trebuie sa faceti. Si nu, nu am 30 de ani, dar nu sunt aici ca sa va distrez pe voi.
Sus In jos
Alexis

Alexis


Mesaje : 125
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 30

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:53 pm

Am lasat capul in jos.
-Atunci putem sa plecam?Nimeni nu are chef sa imbatraneasca in banci.am spus ironica
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:54 pm

OFF : da scuze =)))))

- Da ma profu nu are 30 are 20 ... iam vazut eu dosaru . zic incet si plictisitor
Sus In jos
Yu Phoenix~
Admin
Yu Phoenix~


Mesaje : 192
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:54 pm

-Eh , dacă nu ai trei zeci , câţi ai domn' profesor? întrebă pe un ton ironic , fără să îşi dea picioarele jos de pe bancă.
Sus In jos
http://clichehighschool.omgforum.net
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:55 pm

Am zambit.
-De ce? Te intereseaza persoana mea? Sau poate chestia asta? am intrebat, ridicandu-ma in picioare si apoi ridicandu-mi tricoul ca sa mi se vada abdomenul, dupa care am ridicat o spranceana.
Sus In jos
Alexis

Alexis


Mesaje : 125
Data de înscriere : 16/06/2010
Varsta : 30

Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 9:58 pm

Am inceput sa rad isteric dupa care am intrebat
-Cei asa de interesant in legatura cu aia in cat sa vrem sa aflam?am intrebat aratand cu degetul spre abdomenul lui
Sus In jos
Continut sponsorizat





Frateeee T-T ora de mateee . Empty
MesajSubiect: Re: Frateeee T-T ora de mateee .   Frateeee T-T ora de mateee . Icon_minitime

Sus In jos
 
Frateeee T-T ora de mateee .
Sus 
Pagina 1 din 12Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
High School Cliche :: Liceul. :: Clasele.-
Mergi direct la: