High School Cliche
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

High School Cliche

Real RPG forum~
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O seara de neuitat

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

O seara de neuitat Empty
MesajSubiect: O seara de neuitat   O seara de neuitat Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 7:52 pm

Aceea era seara in care trebuia sa ma intalnesc cu Silvia. Dupa acel sarut... chiar o vroiam mai mult. M-am imbracat, mi-am facut parul si m-am dat cu parfum. Apoi am iesit pe usa, iar intr-un sfert de ora, o asteptam pe Silvia in fata cinematografului.
Sus In jos
Silvia Sprouse

Silvia Sprouse


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/06/2010

O seara de neuitat Empty
MesajSubiect: Re: O seara de neuitat   O seara de neuitat Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 10:58 pm

Am venit imediat. Cred totusi ca intarziasem un minut. Eram imbracata intr-o rochie neagra, stramta. L-am vazut pe Raine.
- Buna..
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

O seara de neuitat Empty
MesajSubiect: Re: O seara de neuitat   O seara de neuitat Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 11:08 pm

M-am uitat la ceas. La naiba, venisem mai devreme cu vreo zece minute. Uram sa vin mai devreme pentru ca nu-mi placea sa astept. In timp ce asteptam, ma intrebam oare cum va veni imbracata. Deja ma suprinsese la mine acasa cu acel sarut, ma inrebam cu ce avea sa ma mai surprinda.
Cand am vazut-o venind, nu mi-am dat seama ca era ea, prima data. Doar vedeam o silueta de femeie imbracata intr-o rochie stramta ce ii lasa formele perfecte sa ii iasa in evidenta, dar cand a venit mai aproape mi-am dat seama ca era ea. Am privit-o surprins cateva clipe cad a ajuns in dreptul meu. Era atat de... frumoasa. N-o mai vazusem asa niciodata.
-Uau..., am facut fascinat, inca analizand-o.
Doamne, ce frumoasa era... Clar, nu-mi puteam lua ochii de la ea.
-Esti... frumoasa, am spus zambind, dar inca buimac.
Sus In jos
Silvia Sprouse

Silvia Sprouse


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/06/2010

O seara de neuitat Empty
MesajSubiect: Re: O seara de neuitat   O seara de neuitat Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 11:14 pm

M-am inrosit putin si am facut o plecaciune.
- Multumesc.
L-am apucat usor de mana. mergand pe langa oamenii spre casa de bilete a cinematografului.
- Ce film vedem?
Sus In jos
Continut sponsorizat





O seara de neuitat Empty
MesajSubiect: Re: O seara de neuitat   O seara de neuitat Icon_minitime

Sus In jos
 
O seara de neuitat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
High School Cliche :: Oraşul. :: Cinematograful.-
Mergi direct la: