High School Cliche
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

High School Cliche

Real RPG forum~
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Having lunch.

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Taemin

Taemin


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:49 am

Credeam ca nu mai avea sa vina pauza mare. Eram hamesit si abia asteptam sa ajung la cantina si sa mananc. NU prea imi placea mancarea de acolo, dar cand eram mort de foame, eram buna.
Am intrat in fuga in cantina si m-am uitat dupa un loc liber. Am vazut o masa liber langa geam si am fost hotarat sa o ocup eu. Am mers rapid la tejghea, mi-am luat portia si m-am asezat la masa. Din cauza ca eram singur si nu vroiam sama plictisesc, am decis sa ascult muzica, asa ca mi-am bagat castiel in urechi si am inceput sa mananc.
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 11:06 am

In sfarsit se sunase si de pranz. Nu prea imi era foame dar ma plictiseam asa ca m-am gandit sa ma duc la cantina. Mi-am luat portia pe o tava si am inceput sa ma uit dupa un loc liber. "Trebuia sa vin mai devreme!"m-am gandit caci nu vedeam nicio masa libera.Intr-un final am vazut ca la o masa de la geam statea numai un baiat. Am ridicat din umeri si m-am indreptat spre masa lui.
-Ocupat?il intreb sperand sa ma auda din cauza muzicii.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:43 pm

AM observat ca cineva a venit langa mine, asa ca mi-am sos rapid castile din urechi. M-am uitat confuz la el pent ca eram sigur ca imi adresase o intrebare. Am stat si m-am gandit putin, apoi i-am spus zambind>
-Poti sta daca vrei. Oricum stau singur.
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:58 pm

-Mersi!zambesc si ma asez dar nu incep sa mananc ci ma uit pierdut pe geam.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:10 pm

Mi-am oprit muzica si mi-am bagat castiel in buzunar, apoi m-am uitat la tipul care tocmai se asezase.
-Tamin, i-am zis si am intins pirteneste mana spre el.
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:13 pm

-Sami.ma prezint zambind si-i stranga mana putin apoi ii dau drumul.Si cum de erai singur?il intreb caci era destul de dragut.
Sus In jos
Silvia Sprouse

Silvia Sprouse


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:15 pm

Am intrat in cantina infometata. Mi-a atras atentia coreeanul ce statea la masa cu Sami. Cand treceam pe langa masa lui o fata a venit nu foarte discret la mine si m-a intrebat cum ii poate spune baiatului cel nou "buna" in coreana. I-am raspuns incet, "Annyeong haseyo"
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:22 pm

Am chicotit.
-Pai... n-am gasit e nimeni cunoscut ca sa vina cu mine, asa ca am venit singur, am ranjit.
Dar tu? Cred ca intrebarae asta ti se aplica si tie.
Cat timp i-am astetpat raspunsul, am vazut o fata trecand pe langa masa noastra, iar o alta fata intrand in vorba cu ea. Pe una din ele o mai vazusem si inainte, dar nu intrasem niciodata in vorba cu ea.
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:24 pm

-Is cam nou pe aici asa ca nu am prea multi prieteni!zambesc. Oricum nu prea mie foame!Am venit la cantina ca sa fac timpul sa treaca!
Sus In jos
Silvia Sprouse

Silvia Sprouse


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:26 pm

- Cum se spune la..... "te iubesc"?
Blondina continua sa ma sacaie cu intrebari. Plus ca stalcea cuvintele.
- Sarangheyo! am strigat la ea.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:28 pm

Am intrat la cantina fara sa mauit imprejur. Aveam castile in urechi nu prea auzeam pe nimeni. Mi-am luat o cafea si o ciocolata si m-am asezat la o masa oarecare.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:28 pm

Am inceput sa rad de-a dreptul amuzat.
-Si credeai ca la cantina aveai sa gasesti ceva de facut? Crede-ma ca aici e si mai mare plictiseala...
M-am oprit din vorbit si mi=am indreptat privirea spe ele doua tipe. Una ii strigase celeilalte "te iubesc" in coreeana. Am ranjit.
-Coreeana ta e destul de buna, am zis.
Sus In jos
Silvia Sprouse

Silvia Sprouse


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:30 pm

- Multumesc... Si scuze.. a fost jenant... toate fetele vor sa te impresioneze.
Blonda mai avea putin si ma omora.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:31 pm

M-am uitat inspre cele doua tipe de unde credeamc a se auzea ceva. Le-am privit cateva secunde dupa care am mai luat o gura de cafea.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:32 pm

Am ramas cu gura cascata, incercand sa-mi revin.
-Aaa... e in regula, am chicotit. Daca vrei poti sta cu noi, asa-i Sami?
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:33 pm

Am inceput sa rad cand am auzit-o pe fata.
-Nu le invinuiesc!chicotesc. Da poate sta!zambesc
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:39 pm

Auzisem o voce cunoscuta, m-am intors cu fata spre partea drepata a mesei observandu-l pe Sami stand la masa cu un corean. Am inceput sa chicotesc fara sa-mi dau seama.
Sus In jos
Silvia Sprouse

Silvia Sprouse


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:40 pm

- Multumesc amandurora.
Am lasat tava pe masa.
- Eu nu mananc chestia asta...
Am facut o fata speriata si plangacioasa.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:40 pm

Ma intrebam de ce feteleor le era teama sa intr in vorba cu mine, pentru ca pana cum nu ma abordase niciuna direct. Am ridicat din umeri si am mai luat o gura d emancare. Deja se racise si nu prea mai avea gust.
- Si de cand te-ai mutat aici?
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:50 pm

-Cu cine vorbesti?il intreb apoi incep sa ma uit prin sala sa vad daca vad vreo figura cunoscuta si o vad pe Anne.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:51 pm

Ma intorsesem de ceva timp cu spatele aprinzandu-mi ot igara si butonand iarasi pe telefon.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:53 pm

-Vorbeam cu tine, dar o intreb si pe.... m-am oprit pentru ca nus tiam cum o cheama si era nepolicos din partea mea sa spun "ea".
-Aaa.... nu e nevoie sa mananci. Iti zic ca nu are niciun gust, am zambit.
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:54 pm

-Eu de ieri m-am mutat! Apropo sunt Sami!ma prezint fetei zambind.
Sus In jos
Silvia Sprouse

Silvia Sprouse


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:56 pm

- Eu sunt Silvia... Incantata. Eu sunt de mult aici...
Am privit din nou farfuria.
- Nu manca chestia verde...
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/06/2010

Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:59 pm

-Taemin, incantat, am zambit.
M-am uitat la chestia verde din farfurie, pe care n-o observasem pana atunci.
-Cred ca mi se face rau..., am zis si am impins tava cu mancare din fata mea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Having lunch. Empty
MesajSubiect: Re: Having lunch.   Having lunch. Icon_minitime

Sus In jos
 
Having lunch.
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
High School Cliche :: Liceul. :: Cantină & Sala de mese.-
Mergi direct la: