High School Cliche
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

High School Cliche

Real RPG forum~
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Deah, stiu cum e...

In jos 
AutorMesaj
Brian

Brian


Mesaje : 228
Data de înscriere : 17/06/2010

Deah, stiu cum e... Empty
MesajSubiect: Deah, stiu cum e...   Deah, stiu cum e... Icon_minitimeSam Iun 19, 2010 8:47 am

2:30 p.m.

"Draga jurnalule,


Stau la doua jumate noaptea, drogat si putin beat, privind peretii ca un idiot. Mi s'a acrit de locul asta deja, dar asta nu inseamna ca nu imi place. Vreau sa plec dracului odata de aici si sa ma intorc in Manhattan, la viata mea dinainte. Tata chiar crede ca daca ma trimite aici ma voi schimba? Da, si porci au aripi si zboara. Oara cand vor intelege parintii ca nu mai sunt vremurile in care copii cuminti sunt cei care ajung acsa ianinte de a se insera si nu raspund? Da, uite ca nu mai e asa.
La dracu, care copil destept mai era in ziua de azi cuminte? Indiferent ca e fata sau baiat toti se drogheaza, beau si fumeaza fara sa le pese. Dar ce incerc eu sa'l fac pe tata sa inteleaga ca asa sunt si nu ma voi schimba nici intr'o mie de ani? Tata va trai mereu in lumea lui, cea a afacerilor si nu va intelege niciodata ce ii voi spune. Asa ca de ce sa imi bat capul sa ma schimb? Un lucru e sigur, mereu voi zice ca tata, dar voi face ca mine, pentru ca stiu ca asa imi va fi mie bine si nu lui."
Sus In jos
 
Deah, stiu cum e...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Deah, am ajuns si pe aici...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
High School Cliche :: Personaje. :: Jurnalul personajului.-
Mergi direct la: