High School Cliche
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

High School Cliche

Real RPG forum~
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Printre trandafiri .

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 11:35 pm

Ma plimbam prin gradina cu flori ... furandu-i un trandafir rosu ca sangele ...dupa mergand mai departe asezandu-ma la umbra unui copac privind minunatul trandafir .
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:00 am

Era o zi frumoasa, perfecta ca sa fac nsite poze. Mi-am luat aparatul de fotografiat si am intrat in gradina. Am inceput pozele cu o explozie de trandafiri rosii ce se aflau chiar in fata mea.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:02 am

Deodata imi indrept privirea spre prof` ... vrand sa-l salut dar lasandu-ma pagubasa ... '' Pff...in fine lasa-l si asa nu ma suporta'' imi zic vazandu-mi de treaba
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:06 am

Mergand mai departe, pozand tufisurile, am observat o pereche de picioare frumoase si albe si m-am uitat in sus. Era Angel.
-Buna, Angel, am zambit.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:08 am

=Buna . zic calma fara ami zice si obisnuitul '' mda'' .
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:12 am

-Ce mai faci? am itnrebat-o continuand sa zambesc.
Aveam de gand sa comunic cu ea. Pana la urma, ce era mare lucru daca vorbea si ea? Mi se parea ca se dadea cam mare fata de ceilalti si nu-mi placea asta. Dar era fata si, de obicei, fetele sunt mai deschise decat baietii.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:14 am

-Admir flori nu se vede , tu ... a scuze dumneavoastra ? il intreb straduindu-ma sa nu incep sa rad.
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:16 am

-Vai, scuza-ma ca te-am ofensat, am spus ridicand spranceana. Nici in particular nu poti fi draguta? Sau nu ma agreezi?
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:19 am

-Draguta ? Eu? asta-i buna ... sa fii dragut cu cineva inseamna ca esti slab ... ii zic privindu-l rece
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:23 am

Am zambit.
-Si daca esti rautacios, ce primesti in schimb? Rautate. Nu e nevoie sa te dedici persoanelor, dar nu cred ca respectul este ceva slab. Dimpotriva. Cred ca a avea respect pentru tine si pentruu altii, te face matur.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:24 am

-Daca zici tu asa e . zic calmandu-ma incetul cu incetul
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:28 am

M-am uitat mai atent la Angel. Nu parea genul de persoana cu care sa vorbesti usor, asa ca m-am gandit sa "vorbesc" cu ea in alt mod. M-am apropiat de ea destul de mult.
-Sa inteleg ce discutiile folosofice nu-ti plac. Atunci ce-ai zice sa ne distram putin? Suntem in afara scolii acum..., am ranjit.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:30 am

-Hmm....depinde ce fel de distractie . ii zic uitandu-ma putin ciudat la el
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:34 am

Am ridicat o spranceana.
-Stii despre ce vorbesc, i-am spus si mi-am pus mana pe soldul ei.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:37 am

Ma uit atenta la mana lui si vad ca tocmai sia asezat-o pe mine '' Si ce dracu crede asta ca-ss o curva '' gandesc uitandu-ma la el si il clipa urmatoare tragandu-i una peste fata si ridicandu-ma de jos .
- Tu ai impresia ca-ss o curva ? il intreb uitandu-ma rece la el
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:42 am

Bine, nu mersese cum vroiam eu, dar chiar nu aveam impresia ca e o curva. Oricum, negarea in acel moment era de prisos. Totusi, m-am gandit sa ii spun, totusi, ce credeam. M-am ridicat si eu.
-Nu, nu cred ca esti o curva. Era doar... o distractie nevinovata. Voi astia de la scoala asta ar trebui sa ma invatati pe mine cum sta treaba cu distractia. Nu eu pe voi.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:45 am

-Si chiar credeam ca esti altfel ... iauzi la el ... distractie nevinovata ... bai baiatule asta inseamna ca daca ma culc cu tine sunt curva ... intelegi ... ? tip la el
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:50 am

-Nu mai tipa, te aud foarte bine. Si, hai sa fim seriosi, daca credeai ca sunt altfel, te purtai altfel, m-am incruntat. Nu ma lua pe mine cu din astea. Si am incercat, pur si simplu. Mare lucru. Daca acceptai, bine. Daca nu, iarasi bine. Dar nu am avut niciodata impresia ca esti curva. Si imi cer scuze.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:55 am

-Da si eu ma gandeam ca nu auzi ... si incearca '' pur si simplu '' cu alta ... si nu cu mine ca stiai ca nu-ti merge ... ii zic calma intinzandu-ma pe iarba
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 12:58 am

-De unde sa stiu ca nu-mi merge? Crezi ca sunt tampit sa incerc ceva ce stiu ca n-o sa mearga? Si am spus ca-mi pare rau, bine? N-am vrut sa te ofensez, iam spus calm si m-am asezat langa ea. Acum nu exagera, nu am fost nesimtit. Nu te-am atins pe nu-stiu-unde...
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:00 am

-Nu dar daca nu reactionam puneai mana peste tot , nu ? ii vorbesc oarecum prieteneste
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:27 am

-Nu, nu sunt nesimtit. Nu as fi facut asa ceva.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:29 am

-Zau ?ii zic provocator ...
Sus In jos
Furuya Raine

Furuya Raine


Mesaje : 89
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:35 am

-Pe cuvant de cercetas.
Ce parere avea despre mine? Ca sunt un obsedat sexual? Am ignorat tonul ei.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 171
Data de înscriere : 16/06/2010

Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 1:37 am

-Mda...cercetas . ii zic incepand sa rad ... -Si ce mai zici ? il indreb incercand sa fiu ,, draguta ''
Sus In jos
Continut sponsorizat





Printre trandafiri . Empty
MesajSubiect: Re: Printre trandafiri .   Printre trandafiri . Icon_minitime

Sus In jos
 
Printre trandafiri .
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
High School Cliche :: Căminul. :: Grădina cu flori.-
Mergi direct la: