High School Cliche
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

High School Cliche

Real RPG forum~
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Boom!Boom boom! Chimie!

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 10:35 pm

Se sunase de intrare si pentru prima data eram si eu punctual. Vroiam sa fac chimia ca sa fac o bomba fumigena cand ma scoate la un experiment. Ma asez, ca deobicei, in ultima banca de la fereastra si il asept pe prof.
Sus In jos
Yu Phoenix~
Admin
Yu Phoenix~


Mesaje : 192
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 10:45 pm

Intră înaintea profesorului , luat la draci desigur , în urma lui intrând şi profesorul.
-Bla bla bla. se strâmbă scurt aşezându-se într-o bancă oarecare.
Sus In jos
http://clichehighschool.omgforum.net
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 10:49 pm

Ma uitam plictisit la prof.
-Si aista e prof?m-am intrebat analizandu-l pentru cateva secunde apoi mi-am pus capul pe banca
Sus In jos
Yu Phoenix~
Admin
Yu Phoenix~


Mesaje : 192
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 10:53 pm

Profesorul le-a dat elevilor câte 3 eprubete cu diferite soluţii , exceptându-l pe Yu , de prea multe ori explodase laboratorul să mai aibă curaj să îi mai dea.
-Eh cucu...se strâmbă privindu-l pe Samy.
-Hei tipu' amestecă şi tu soluţia verde cu albastru. rânji malefic ştiind că sigur va face boom.
Sus In jos
http://clichehighschool.omgforum.net
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 10:54 pm

Am intrat in clasa uitandu-ma la toti si la cate eprubete erau pe masa. Am dat din umeri si m-am asezat la banca mea obisnuita uitandu-ma in jur.
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 10:58 am

-Mie-mi convine!ridic din umeri si fac ceea ce a zis baiatul.
Vad apoi ca se produce o reactie si las eprubetele pe masa asteptand.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 11:54 am

Ma uit in spatele meu in timp ce priveam ce face baiatul.
-Esti nebun...i-am spus ridicandu-ma din banca, cine stie ce s-ar fi putut intampla.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:09 pm

Am dat buzna in laboratorul de chimie. Imi luase destul de mult pana l-am gasit. Spre ghinionul meu, profesorul ntrase deja. Cand m-am vazut intrand, mi-a aruncat o privire fulger, si m-a lasat sa ma asez.
-Banueisc ca esti elevul nou, mi-a spus pe un ton sever.
Am dat din cap ca da.
-Bine atunci, poate ne arati si noua ce stii, mi-a spus si mi-a pus in fata teri eprubete, in fiecare fiind trei solutii diferite.
Proful chiar credea ca imi va da o nota mica, dar nu era chiar asa.
-Da-i drumul, cand ai temriant ii psui, apoi s-a intors la ceilalti.
Am ridicat din umeri si m-am apucat de treaba. Eram foarte bun la chimie, iar experimentele erau punctul meu forte.
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:10 pm

Deodata se aude un boom de la banca mea si clasa se umple de un strat de fum negru. Am inceput sa rad iesind de sub banca.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:11 pm

Am inceput sa rad la randul meu dandu-ma la o parte.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:13 pm

Mi-am intors capul spre tipul care provocase o explozie si am inceput sa rad.
"Dragut", mi-am zis, inca chicoptind. Ma amuzau la nebunie fazele de genul.
-Chiar nu ti-e frica de pericole, nu? i-am strigat.
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:14 pm

-Nu!strig la baiat. Da profu unde e?intreb caci nu-l vedeam si nici nu-i auzeam gura. S-a dus deja la director?am inceput sa rad.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:15 pm

Radeam foarte tare cu toate acestea am devenit din ce in ce mai serioasa si m-am uitat la baiat.
-Esti negru pe fata...
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:19 pm

-Ce?tip si incep sa ma sterg razand. Mai sunt?o intreb pe fata.
Sus In jos
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:21 pm

Am icneput sa rad pentru ca se stersese in alte locuri.
-Da, pe frunte...
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:22 pm

Mi-am dat de trei ori cu mana peste frunte.
-Gata?
Sus In jos
Yu Phoenix~
Admin
Yu Phoenix~


Mesaje : 192
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:23 pm

Râse , ştiind că el era deja expert la asta.
-Bravo băi ! strigă spre Samy ridicându-se în picioare mişcând din mâini din cauza fumului.
Sus In jos
http://clichehighschool.omgforum.net
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:24 pm

-Nu...i-am spus apropiindu-ma de el stergand si ultima linie de negreala.
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:25 pm

-Mersi!ii zic fetei. Multam bai de sfat!ii zic baiatului ridicandu-ma in picioare incepand sa misc mainile prin aer din cauza fumului.
Sus In jos
Yu Phoenix~
Admin
Yu Phoenix~


Mesaje : 192
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:28 pm

-Oricând. spuse ducându-se lângă un geam.
-Şi probabil profu' sa dus la director , şi mă sifonează.
Sus In jos
http://clichehighschool.omgforum.net
Anette

Anette


Mesaje : 399
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:28 pm

Am icneptu sa suflu pur si simplu vazand ca nu are niciun efect. M-am indepartat ajungand la catedra.
Sus In jos
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:29 pm

-Pe tine?intreb mirat. Cum adica? Pe mine sa ma sifoneze!tic revoltat. Daca nu ma zice pe mine ii arunc cu cataroiu in cap!
Sus In jos
Yu Phoenix~
Admin
Yu Phoenix~


Mesaje : 192
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:30 pm

Râse.
-Păi de obicei eu sunt ăla care nu îl lasă să facă ore , tu nu ai văzut că nu mi-a mai dat şi mie eprubetă , şi o să zică că am instigat elevi la tâmpenii.
Sus In jos
http://clichehighschool.omgforum.net
Sami Garret

Sami Garret


Mesaje : 465
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:32 pm

-Da nu-i trag una?mormai. Eu vreau sa ma exmatriculeze si pe tine sa te zica?dau negativ din cap.
Sus In jos
Yu Phoenix~
Admin
Yu Phoenix~


Mesaje : 192
Data de înscriere : 16/06/2010

Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitimeJoi Iun 17, 2010 2:33 pm

Îl privi mai cu atenţie.
-De ce să te exmatriculeze mă?
Sus In jos
http://clichehighschool.omgforum.net
Continut sponsorizat





Boom!Boom boom! Chimie! Empty
MesajSubiect: Re: Boom!Boom boom! Chimie!   Boom!Boom boom! Chimie! Icon_minitime

Sus In jos
 
Boom!Boom boom! Chimie!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
High School Cliche :: Liceul. :: Laboratoare.-
Mergi direct la: